Bezpieczne zakupy mebli przez internet

Galeria

  

Wiele osób nie wyobraża sobie zakupu mebli przez Internet. Obawiają się kupowania „kota w worku”, a zwłaszcza tego, że otrzymają nie to, co zamawiały. Trzeba jednak pamiętać, że aktualne prawo bardzo chroni konsumenta, a łatwość wystawiania komentarzy i ich zasięg jest skutecznym „batem” na nieuczciwych sprzedawców mebli. Biorąc pod uwagę prawo, Klient sklepu internetowego z meblami jest bardziej chroniony niż ten, który zakupi swoje meble w salonie stacjonarnym, ponieważ ma prawo zwrócić swój zakup w ciągu 14 dni i to bez podania przyczyny. Dlatego z roku na roku wzrasta zaufanie do tej formy zakupów mebli, zwłaszcza ze względu na wygodę takiego rozwiązania. 

 

 

 

Kupując meble w sklepie internetowym Artdrew.pl, przede wszystkim oszczędzamy czas i pieniądze, a sytuacja nie zmusza nas do przemierzania sklepowych hektarów w poszukiwaniu odpowiedniego modelu mebla. Dobre jakościowo zdjęcia mebli oraz szczegółowe opisy sprawiają, że każdy Klient może spokojnie zastanowić się nad zakupem, porównać interesujące modele i podjąć właściwą decyzję, niepoganiany wzrokiem znudzonych sprzedawców. Wszystkie meble oferowane w sklepie internetowym Artdrew.pl są przystosowane do transportu kurierskiego (Samodzielny montaż mebla), dlatego zamówione dzisiaj meble już za kilka dni możemy mieć pod swoimi drzwiami. 

 

 

 

Wybór mebli nie jest łatwą sprawą, zwłaszcza jeśli odbywa się na podstawie zdjęcia lub wizualizacji.  Internetowy sklep meblowy Artdrew.pl nie jest bezdusznym serwisem zakupowym. Opiekun sklepu , który w określonych godzinach służy radą i pomocą przy wyborze mebli lub chętnie przyjmie zamówienie na meble.

 

 

 

Już dziś zachęcamy do przejrzenia naszej oferty w takich kategoriach jak :

 

 

  • Meble skandynawskie
  • Meble dziecięce
  • Półki Domki
  • Meble na wymiar

 

 

Posiadamy 100% satysfakcji klientów!

 

Zapisz się do newsletteraChcesz być informowany na bieżąco o naszych produktach i promocjach?